اینتر میلان

سایت هواداران اینترمیلان

غول هاي اينتر و بايرن را به ياد بياوريم

غول هاي اينتر و بايرن را به ياد بياوريم .سایت گل

این جمع ، بهترینهای دو باشگاه اینتر و بایرن در چند دهه گذشته است. اینها ستاره های شگفت انگیز تاریخ اند که در بین شان لوتار ماتئوس با درخشش در هردئوباشگاه جای ویژه ای برای خود دارد....

سپ مایر(بایرن مونیخ 1962-79)

یکی از قوی ترین و تاثیرگذارترین هایی که تا حال باشگاه بایرن مونیخ میهمان او بوده،مردی که نامش حتی از اولیور کان،والتر زنگا، و خولیو سزار هم در تاریخ این باشگاه درخشان تر است.او یکی از مشهورترین دروازه بانانی است که در دهه 70 فوتبال جهان درخشید.او برای تیم خود بایرن و آلمان ناجی بود که هیچ توپی به آسانی از او عبور نمی کرد.او در سال های حضورش در بایرن مونیخ از سوی طرفداران این باشگاه لقب «گربه ای از آنزینگ» را گرفته بود.او در 536 بازی در بایرن مونیخ در دراوزه رفت و 95 بار هم دروازه بان تیم ملی آلمان بود.چهار لیگ بوندس لیگا،سه دوره بازی های لیگ اروپا،جام جهانی و...در کارنامه او رخ می نماید.

 

خاویر زانتی(اینترمیلان 1995-)

این آرژانتینی فروتن ÷ست بک چپ بازی در سال 1995 از بان فیت به اینتر میلان آمد.او به مدت یک دهه به شکل مداوم سرآمد فوتیبال ایتالیا شد.او که حالا 36 سال دارد هنوز هیچ نشانه ای از کاهش توانایی هایش در زمین بازی از خود نشان نداده است.این بازیکن زبده که تقریبا در هر پست دفاعی به خوبی بازی می کند سالهاست که لقب تراکتو را با خود یدک می کشد.او هنوز در لیست بهترین های هافبک و دفاع در بالاترین رده های جهانی قرار دارد.او تا امروز بیشتر از 500 امتیاز برای تیمش در سری A  به دست آورده است. نتی بخاطر پست و نوع بازی اش بسیار کم گل می‌زند و سال ۲۰۰۷ در بازی مقابل آسکولی توانست پس از ۴ سال گلزنی کند. همچنین وی در سال ۲۰۰۷ در آخرین دقیقه بازی با رم با یک شوت از راه دور دروازه این تیم را گشود و اینتر را از شکست در آن دیدار نجات داد. شکستی که اگر رقم می‌خورد شاید هرگز اینتر سومین اسکودتوی پیاپی را در کارنامه خود نمیدید.او یکی از بهترین بازیکنان آرژانتین است که در جام جهانی فرانسه 98 و ژاپن 200 بازی کرده است.

 

جوزپه برگومی(اینتر میلان 1980-1999)

قبل از زانیت و پس از فاچتی و مازولا او سمبل اینترمیلان برگومی محسوب می شود.مدافع کلاس جهانی از آلمان غربی که در فینال جام جهانی 1982 با کارل هاینز رومانیگه در سال 1982 به فینال جام جهانی آمد و تنها در آن زمان یک پسر بچه 18 ساله بود. برگومی که در طول 19 سال حضور در باشگاه اینتر، 758 بازی برای این تیم انجام داد.مدافه سبیلو تمام مدت اینتر میلان را در صدر نگه می داشت و 758 بار برای این باشگاه بازی کرده است.یک بار در اسکودتو وسه بار در جام یوفا بازی کرده است هنوز بازی های او از یاد نرفته اند.

فرانتس بکن بائر(بایرن مونیخ 1964-77)

بهترین بازیکن آلمان در همه اعصار لقبی است که تمام دوستداران فوتبال آلمان و اروپا بر سر آن اتفاق نظر دارند.بایرن مونیخ هرگز خاطره حضور سلایی قیصر را در این تیم فراموش نخواهد کرد.او در تمام نظرسنجی ها لقب بهترین مدافع فوتبال تمام اعصار را به دست آورده است.او سال 1958 برای اولین بار به تیم بایرن مونیخ پیوست.اولین بار هم از همین تیم به تیم ملی فوتبال آلمان معرفی شد و بازی حیرت انگیزش در سال 1965 همه طرفداران تیم ملی را شگفت زده کرد.سال ۱۹۷۷ ، بایرن مونیخ و همچنین تیم ملی را ترک کرد و به بازی در باشگاه نیویورک کوسموس در جام قهرمانی آمریکای شمالی پرداخت. با این حال از سال  تا ۱۹۸۴-۱۹۹۰ ، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان شد. و سالهای ۱۹۹۴ و ۱۹۹۶ ، همین سمت را در باشگاه بایرن‌مونیخ به دست آورد.او در چهار دوره قهرمانی تیم بایرن مونیخ در لیگ بوندسلیگا ستاره این تیم محبوب و پرطرفدار بود.قهرمانی این تیم در فاصله سال های 1974 تا 76 در لیگ اروپا هم از همراهی بکن بائر محروم نبود.

جیاسینتو فاکتی(اينتر ميلان1960-1978)

او یکی از اسطوره های فراموش نشدنی تیم اینتر میلان است.او مدافعه چپی بود که دیگر هرگز اینتر نمونه اش را به خود ندید.سال 1960 او بازیکن شهرستانی تازه نفسی بود که به اینتر میلان پیوست و تا 18 سال بعد یک نفس برای این تیم توپ زد.او قهرمانی سال 1968 اروپا را همراه تیش تجربه کرد و یکی از مهره های اثر گذار این بازی بود و همین بازی جای او را تا آخر در این تیم محکم کرد.نایب قهرمانی 1970،و قهرمانی در لیگ برتر ایتالیا در 4 دوره پیاپی در کارنامه او می درخشد.

فاکتی در سال های 1964 و 1965 همراه اینتر میلان قهرمانی در جام ملت هیا اروپا را تجربه کرد و دو بار هم در بازی های بین قاره ای در نقش مدافع چپ حاضر شد.او درست مثل بیشتر مدافعان گل های کمی را در طول بازیش به دروازه رشاند ،اما تیم ملی ایتالیا هرگز 3 گل افسانه ای او را در طی 94 بازی فراموش نخواهد کرد.با این حال در تیم اینتر به نسبت باقی مدافعان گل های بسیاری به ثبت رساند و رکورد 59 گل را در بازی هایش برای تیم محبوبش به ثبت رساند.او چند سالی هم عنوان کاپیتان تیم ملی را هم به عهده داش.اما نقطه عطف کارنامه این ایتالیایی تمام عیار زمانی بود که در جام ملت های اوپا(1968)وجام جهانی مکزیک به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی کشورش نشست.او بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال به دلیل ارادتی که به تیم محبوبش داشت مدتی هم به عنوان رییس باشگاه اینتر انتخاب ش،اما در سال 2006 بر اثر ایست قلبی با زندگی و فوتبال خداحافظی کرد.

 قلبی با زندگی و فوتبال خداحافظی کرد.

لوتار هربرت ماتئوس (بایرن مونیخ 1984 تا88 و بعد 1992 تا 2000 –اینتر میلان 1988 تا 92)

مورد عجیب لوتار ماتئس در تاریخ رویارویی این دو تیم بزرگ هرگز از یاد نمی رود.هر وقت قرار است این دو تیم با هم مساقه بدهند خاطره بازیکنی که تجربه حضور در هر دو این تیم ها را داشت زنده می شود.او را در دنیای فوتبال از هر لحاظ با پائولو مالدینی مقایسه می کنند.رکوردهایی که ماتئوس به نام خود ثبت کرده شامل لیست بالا بلندی می شود.او در سال 1988 از ملحق شد به تیم اینتر میلان و به دلایلی بایرن مونیخ را ترک کرد.و خیلی زود بازیکن سرآمد فصل در ایتالیا شد.

مدیران تیم اینتر میلان همیشه در گفت و گوهایشان به این مساله اشاره می کنند که او در این تیم هافبکی بی نظیر بود.با این حال بازی او در تیم بایرن هم دستاوردهای کمی برای این تیم به همراه نداشت،در فاصله سال های 85 تا 87 او به همراه این تیم قهرمانی در جام بوندسلیگا را تجربه کرد.او از بهترین  گل زن های سری A و اروپا بوده است که چندین بار با ضربات وحشتناک خود دروازهها را لرزاند. در همان سال اول حضور خود ۱۹۸۹-۱۹۸۸ اینتر را قهرمان کرد و از ۳۲ بازی انجام داده ۹ گل به ثمر رساند. در کل ۴ فصل وی ۱۱۵ بازی و ۳۹ گل در لیگ ایتالیا به ثمر رساند.در سال ۱۹۹۲ دوباره به بایرن مونیخ پیوست و سه بار بوندسلیگا و دو بار جام حذفی را به کلکسیون افتخاراتش افزود. در جام جهانی ۹۰ آلمان با بازیکنهای پخته و مهاجمینی گل زن پا به مسابقات گذاشت،در این جام ماتئوس یکه تاز بود و رهبری برای تیمش محسوب می شد.

پل برایتنر(بایرن مونیخ 1970 تا 74 و 1978 تا 83)

او در واقع مشهورترین فوتبالیست کمونیست جهان بود که البته با پلیس مخفی آلمان شرقی همکاری نمی کرد.این ستاره فوتبال با موضع گیری های سیاسی اش تا اندازه ای به محبوبیت خودش لطمه زد،تصویر او در زیر پوشتری از مائو که در روزنامه های چین منتشر شد در آن سال ها حاشیه های بسیاری برای او ایجاد کرد.سال 1974 ...برایتنر پس از قهرمانی با بایرن مونیخ در جام باشگاههای اروپا به همراه تیم ملی آلمان نیز قهرمان جام جهانی میشود. و او نقش بسیار پر رنگی در این دو قهرمانی مهم داشت .

برایتنر در زمان خودش یکی از بهترین مدافعان راست جهان به شمار میرفت و همیشه در هنگام هجوم موفق بود . البته او در پست های دیگری همچون هافبک وسط و هافبک راست هم بازی میکرد . در دو فصل حضور در رئال دو قهرمانی لالیگا را کسب کرد و در مجموع 84 بازی برای رئال انجام داد و 10 گل نیز به ثمر رساند.

لوييس سوارز(اينتر ميلان 1961 تا 1970)

سوارز از آن چهره جنجالي بود كه هرزگ حضورش در اينتر ميلان فراموش نمي شود.اين بازيكن اسپانيايي هميشه حاشيه هيا فراواني به همراه داشت و بسياري موافق حضور او در اين تيم نبودند.اما درست در سال 1961 و در اولين روزهاي حضورش در اين تيم اين چهره درخشان تيم او در جام ملت هاي اروپا درخشيد.او در 9 سال بعدي هميشه يكي از چهره هاي مطرح در اين تيم بود،دو بار پيرورزي در جام ملت هاي اروپا،پيروزي در جام هاي پي درپي هرگز در كارنامه او فراموش نمي شود.

+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 16:18  توسط محسن  | 

مورینیو: کارنامه مربیگری من بدون حضور در رئال تکمیل نمی شود

ژوزه مورینیو بدون شک مربی رئال خواهد بود. پس از آنکه ماسیمو موراتی مالک اینتر اعلام کرد که ماندن ژوزه در این تیم برای وی هم تعجب انگیز خواهد بود.

مورینیو در مصاحبه ای امروز از تمایلش به حضور در رئال صحبت کرد. البته نکته این است که وی از قید زمانی «یک روز» استفاده کرده که این مسأله بخشی از شخصیت عجیب وی را نشان می دهد. آقای خاص گفت:«من دوست دارم روزی در رئال مربیگری کنم و کارنامه مربیگری من بدون حضور در رئال کامل نخواهد بود.»

آقای خاص حرف هایش را اینطور ادامه داد:«برای من بسیار دشوار خواهد بود که اینتر را بعد از 2 سال کار شدید و دستیابی به هم افتخارات ترک کنم. اما این کار را در صورتی انجام خواهم داد که انتقالم به رئال قطعی شود.»

مورینیو ادامه داد:«من دوست دارم یک روز رئال مادرید را هدایت کنم. تیم های من همیشه تهاجمی بازی کرده و هرگز از رقبایشان نترسیده اند و به نظر من این کاملا با شرایطی که رئال دارد متناسب است. این باشگاه آنقدر بزرگ است که هر مربی یا بازیکنی هنگام پیوستن به آنجا در مقابل نام رئال احساس حقارت می کنند. این یکی از نکات ویژه این باشگاه است که به نظر من حقیقتاً جای خاصی است.»

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 16:22  توسط محسن  | 

اینتر قهرمان سری آ

سلام دوستان گرامی قهرمانی تیم اینترمیلان را به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنیم به امید تداوم موفقیت ها در لیگ قهرمانان

رقابت شانه به شانه دو تیم اینتر و رم به نفع شاگردان مورینیو به پایان رسید آنها در زمین سیه نا با تک گل دیه گو میلیتو گلزن کارساز خود به برتری رسیدند تا پیروزی 2-0 رم مقابل کیه وو کاملا بی نتیجه باشد.

اینتر با این جام دومین قهرمانی خود را درایتالیا را در حالی جشن گرفت که این پنجمین قهرمانی این تیم  در سری آ محسوب می شود. آنها به مدد یک خط دفاع بسیار قوی و گلزن قهاری مانند میلیتو با شایستگی این عنوان را کسب کردند

ترکیب دو تیم

سیه نا 0-1 اینتر

گل: دیه گو میلیتو 57

ترکیب دو تیم:

سیه نا: کورچی، دل گروسو، ترزی، کریباری(براندائو)، روسی، ورگاسولا، اکدال، کودره آ(رجینالدو)، خاخالو، ماکارونه(کالایو)، غزال

اینتر: ژوليو سزار، مايكون، ماتراتزي، ساموئل، زانتي، كامبياسو، موتا(پاندف)، بالوتلي(استانکوویچ)، اشنايدر(چیوو)، اتوئو، ميليتو

          

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 1:37  توسط محسن  | 

مورینیو :فعلا فقط به بازی سیه نا و بایرن فکر میکنم

به گزارش سایت رسمی باشگاه اینتر خوزه مورینیو که امشب برای شرکت در مراسم اعطای جوایز فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال در لندن بسر می برد با اشاره به بیانیه ای که بعد از ظهر در وب سایت رسمی باشگاه منتشر شده بود گفت: من با هیچ باشگاهی مذاکره نکردهئ ام و مانند همه اینتری ها به تنها چیزی که فکر میکنم بازی برابر سیه نا و بایرن مونیخ است  

      

متن بیانیه باشگاه بدین صورت است: با توجه به گزارشات متعدد در رسانه های ایتالیا در مورد مذاکرات تیم اینتر با مربی سایر باشگاه ها و مربیان تیم ملی باشگاه با صدای بلند اعلام میکند که باشگاه هیچ گونه مذاکره ای مطلقا با مربیان دیگر نداشته و با توجه ه اینکه مورینیو با این باشگاه تا سال ۲۰۱۲ قرارداد دارد قطعا به تعهدات آینده متمرکز خواهد بود!

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 0:48  توسط محسن  | 

از عشق تا تنفر

آقای خاص این روزها در آسمان سیر میکند تیم تحت مبیگری او اینتر میلان در آستانه رسیدن به رکورد ۳ قهرمانی پیاپی است .طرفداران اینتر هرگز فراموش نمیکنند که تیم به مراتب قدرتمنتر و پر مهره تر سالهای گذشته شان در آروزی آقایی در اروپا بود اما این آرزو را تنها آقای خاص فوتبال تحقق بخشید

داستان عشق و تنفر به مورینیو هم مثل خودش خاص و جالب است .طرفدارانش او را می پرستند به طوری که صدای کلیسای کاتولیک هم بلند میشود و دشمنانش از عمق وجود از او متنفر هستند

هنگامی که علت تنفر را میپرسی همه یک جواب به شما می دهند که او مغرور است و چیزی که او ارائه می دهد ضد فوتبال است و .... اما چیزی که مشخص است اینکه مورینیو موفق است و این موفقیت عامل اصلی تنفر از اوست

او تیم محبوب بارسلونا را حذف می کند که طرفدارانش کم نیستند و به جرم حذف بارسلونا محکوم است .او محکوم است که در ورزشگاهی که سالها در آن یک مترجم بود و سپس یک مربی پس از پیروزی به شادی پرداخته و بعد از ۹۰ دقیقه شنیدن توهین عکس العمل نشان داده است

او مغرور است! آری باید هم مغرور باشد برای رسیدن به جایگاهی که صد ها فوتبالیست سرشناس و پر ادعا نتوانستند به آن برسند او به عنوان یک مترجم به آن رسید .نه اشتباه نکنید مورینیو بت نیست که بعضی ها او را  تا عرش می برند و همانها روزی بر علیه او خواهند بود و نه کسانی که امروز بر علیه او می نویسند و وچه بسا اگر روزی مورینیو مربی تیم محبوبشان بشود علم طرفداری از او را خواهند بر داشت که چه این عشق و چه آن تنفر قراردادیست!!

مشکل از نوع فوتبالی نیست که تیمهای مورینیو ارائه میدهند .نوع فوتبال به ابزار هم بستگی دارد چه بسا اگر فوق ستاره های بارسلونا در اختیار مورینیو قرار داشت الان همه در حال تحسین تفکرات هجومی او بودند و اگر امروز تیم اینتر می تواند به لطف بازی هوشمندانه در نیوکمپ به فینال اروپا راه پیدا کند آیا می توان به موینیو بابت پیروزی تیمش خرده گرفت!

هواداران اینتر او را دوست دارند همانطور که هواداران بارسلونا گواردیولا را .نمی توان کسی را به علت طرفداری از موفقیت تیمش سرزنش کرد برای ما ۹۰ دقیقه دفاع اینتر در نیوکمپ زیباست برای ما فوتبال یعنی پیروزی و نه سرگرمی ! شاید طرفداران بارسلونا از سر سیری به فوتبال نگاه میکنند و منتظر دریبل های مسی و بازی ژاوی هستند و دلخوش به تعداد پاس های تیمشان .برای هواداران اینتر زیبایی  رسیدن به انتظار دیرینشان است و دوست داریم کسی را که ما را به آرزوهایمان پیوند داد .

توهین به مربی اینتر توهین به هوادارانش و بی ارزش کردن کار بزرگ این تیم است که برای رسیدن به جایگاه فعلی قهرمان انگلستان و اسپانیا را از پیش رو برداشت بدون شک اینتر بهترین تیم حال حاضر اروپاست و مورینیو بهترین مربی چه از او  و تیمش متنفر باشند چه نباشند واقعیت تغییر نمی کند

محسن ۲۰/۲/۸۹

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 3:18  توسط محسن  | 

مورينيو در رئال، كاپلو در اينتر، ونگر در يوونتوس

 

سايت گل- به گزارش روزنامه گاتزتا دلو اسپورت، در صورت جدايي مورينيو از اينتر و پيوستن او به رئال مادريد، نرآتزوري مي تواند فابيو كاپلو، سرمربي تيم ملي انگليس را به عنوان يكي از آلترناتيوها در نظر داشته باشد.

مورينيو چندي پيش تلويحا گفته بود در صورت كسب هر سه جام اين فصل با اينتر، در تابستان به رئال خواهد پيوست. او هفته گذشته قهرماني در كوپا ايتاليا را جشن گرفت و اكنون در يك قدمي فتح سري آ و ليگ قهرمانان قرار دارد.

موراتي نيز گفته بود صحبت در مورد آينده مورينيو مسئله اي است كه در پايان فصل بايد در مورد آن صحبت كرد و به اين ترتيب به شايعات در مورد تمديد قرارداد با اين مربي پرتغالي دامن زد.

 

او  در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" آينده مورينيو؟ در اين مورد پس از آخرين بازي فصل صحبت خواهيم كرد."

مورينيو با پرداخت 7 ميليون يورو مي تواند اينتر را به مقصد رئال ترك كند و به اين ترتيب اينتري ها براي پركردن جاي او بايد به دنبال يك مربي جديد باشند.

اين گونه به نظر مي رسد كه كاپلو در صدر فهرست نرآتزوري قرار دارد. گفته مي شود كه او پس از جام جهاني از تيم ملي انگليس جدا خواهد شد و بعيد نيست كه هدايت اينتر را به عهده بگيرد.

روزنامه توتواسپورت چاپ تورين نيز همچنان در مورد سرمربي فصل آينده يوونتوس گمانه زني مي كند.

رافا بنيتس، سرمربي ليورپول، كه گزينه اصلي باشگاه توريني بود، اعلام كرد كه قصد دارد فصل آينده نيز در آنفيلد بماند. اين روزنامه ادعا كرد اكنون آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، در بين گزينه اي هدايت بيونكنري براي فصل بعد قرار گرفته است.

چزاره پراندلي و جي جي دل نري نيز ديگر گزينه هاي مورد نظر باشگاه يوونتوس هستند كه از شانس زيادي براي جانشيني زاكروني برخوردارند.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 19:22  توسط محسن  | 

اینتر 4- کیه وو3

در حالي كه انتظار مي رفت اينتر پيروزي آساني را در مقابل كيه وو به دست بياورد،آتزوري به سختي و با نتيجه 4-3 حريف ورونايي را از پيش رو برداشت. البته شاگردان مورينيو ابتدا 4-1 از حريف پيش افتادند اما دو گل بازيكنان كيه وو در نيمه دوم ، 15 دقيقه پاياني را براي اينتري ها بسيار دلهره آور كرد.

رم نيز در المپيكو ابتدا 1-0 از كالياري عقب افتاد اما دو گل از كاپيتان توتي موجب شد تا رقابت قهرماني به هفته پاياني بكشد. 

در پایان هفته سی و هفتم این رقابتها و در حالی که تنها یک دیدار دیگر تا پایان رقابتهای این فصل و تعیین قهرمان این رقابتها باقی است، اینتر با 79 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. رم 77 امتیازی در رده دوم است و میلان با 67 امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده.

اینتر 4- کیه وو3

گلها: مانتووانی (13، گل به خودی) ، کامبیاسو (34)، میلیتو (39) و بالوتلی (52) برای اینتر و موتا (12،گل به خودی)، گرانوچه (60) و پلیسیر (75) برای کیه وو

       

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 0:18  توسط محسن  | 

موتا فینال را از دست داد

طبق گزارش منتشره در ال کوریره دلوسپورت، تیاگو موتا، ستاره خط میانی باشگاه اینتر برای دو بازی از همراهی تیمش در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا محروم خواهد بود و بدین ترتیب شانس حضور در بازی فینال مادرید را از دست خواهد داد.

این ستاره 27 ساله در جریان دیدار تیمش مقابل بارسلونا در نوکمپ، دومین کارت زرد خود را دریافت کرد و این کارت به دلیل خطای خشنی که او برروی بوسکتس مرتکب شد، به او تعلق گرفت. ستاره باشگاه کاتالان پس از این خطا، صورت خود را گرفت و برروی زمین افتاد و بسیاری معتقدند که واکنش سرخیو بوسکتس هم اغراق آمیز بوده است. 

با این وجود طبق تصمیم کمیته انضباطی یوفا، این ستاره برای دو جلسه از همراهی تیمش در رقابتهای اروپایی محروم خواهد بود. بدین ترتیب مورینیو در دیدار ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، موتا را در اختیار نخواهد داشت و موتا در اولین دیدار فصل بعد رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نیز شانس حضور در ترکیب تیمش را نخواهد داشت.

دیگر غایب این فینال جذاب نیز فرانک ریبری، ستاره بایرن است که پس از برخوردی که با لیساندرو لوپس داشت، برای سه جلسه از همراهی تیمش محروم ماند.

                             

 

 

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 13:26  توسط محسن  | 

حرفهای مربیان پس از بازی به نقل از سایت گل

ژوزه مورینیو در پایان دیدار دیشب تیمش مقابل رم که با تک گل دیه گو میلیتو، قهرمانی را از آن نرآتزوری کرد، در صحبتهایی زبان به تمجید از شاگردانش گشود.

این اولین جام از جام ممکن نرآتزوری در رقابتهای این فصل بود  و مورینیو تمایل زیادی دارد تا به شاگردانش یادآوری کند که هنوز 2 رقابت دیگر، یعنی چمپیونز لیگ و سری آ باقی است.

مربی پرتغالی به رای اسپورت گفت:« من مرد لحظه ها نیستم. تیم ما شانس فتح دو جام دیگر را نیز دارد . پس می بایست کوپا ایتالیا را فراموش کرده و برروی باقی مانده فصل تمرکز کنیم.»

مورینیو در تشریح دیدار4شنبه شب گفت:« باری بسیار سختی برای ما بود، به ویژه اینکه در ابتدا اسنایدر را از دست دادیم. ما بازی سختی را در طول 90 دقیقه شاهد بودیم  ولی به شیوه ای بازی کردیم که می بایست و در زمانی که تیم حریف خوب بازی می کرد نیز به گل رسیدیم.من گل دیگری می خواستم ولی زمانی که رمی ها اندکی از بازی طبیعی خارج شدند،ما نتوانستیم به آن دست بیابیم .»

 

کلودیو رانیری، مربی باشگاه رم در صحبتهایی اعلام کرد که پس از شکست 0-1 تیمش مقابل اینتربه شدت احساس ناامیدی می کند

بدین ترتیب جلوروسی و رانیری اکنون تمام هدف خود را بر فتح اسکودتو قرار می دهند و این در حالی است که جلوروسی با دو امتیاز کمتر نسبت به  اینتر در رده دوم جدول قرار دارد.

رانیری در صحبتهایی در پایان این دیدار به رای اسپورت گفت:« ما برای این مسابقه واقعا آماده بودیم و واقعا متاسفیم که تن به شکست دادیم. به رغم آنکه ما نهایت تلاشمان را برای پیروزی به کار گرفته بودیم ولی یک اپیزود ما را به شدت ناراحت کرد.»

مربی باتجربه رم ادامه داد:« ما می خواستیم سبک فوتبال خودمان را به نمایش بگذاریم. اگر توپهای بلندی را برای خط حمله می فرستادیم، می دانستیم که زیاد نمی توانیم از این حربه استفاده کنیم.»

رانیری در ادامه صحبتهایش گفت:« بازیکنان توپهای زیادی را از دست دادند و بازیکنان اینتر هم در ضد حمله بسیار خوب بودند. بدین ترتیب تیم ما نتوانست آنچه را که در دیدارهای قبلی مان مقابل اینتر ، حتی در سن سیرو به نمایش گذاشته بودیم، به اجرا در بیاورد.»

رانیری در بخش پایانی صحبتهایش در مورد اخراج مستقیم توتی از زمین مسابقه گفت:« خطای ناامید کننده ای بود و نیازی به انجام این خط نبود. من در پایان مسابقه با مورینیو دست دادم و این پیروزی را به او تبریک گفتم. اینتر تیمی ستودنی است.»

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 14:55  توسط محسن  | 

رم0-1اینتر

اینتر برای ششمین بار توانست تیم قهرمان کوپا ایتالیا لقب گیرد. تیم مورینیو به لطف تک گل دیه گو میلیتوی آرژانتینی تیم پیروز این میدان شد.

در جریان این دیدار، توتی به دلیل خطای خشنی که برروی بالوتلی انجام داد، با دریافت کارت قرمز مستقیم مجبور به ترک زمین مسابقه گردید.

علاوه بر این جدال رودر رو، دو تیم اینتر و رم برای فتح اسکودتو نیز با هم مبارزه می کنند. در حال حاضر اینتر با دو  امتیاز برتری نسبت به رم، در صدر جدول رقابتهای سری آ قرار دارد.

قهرمانی در کوپا ایتالیا، اولین عنوان قهرمانی اینتر در رقابتهای این فصل است. نرآتزوری می بایست روز بیست و دوم ماه می در مادرید مقابل بایرن مونیخ فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کند و علاوه بر آن نیز شانس قهرمانی در رقابتهای سری آ را نیز دارد.


 

پاس کامبیاسو به اتوئو و اتوئوبه مایکون و شوت مایکون که عکس العمل سرجیو مانع از باز شدن دروازه رم شد
 
شوت پای چپ بالوتلی به بوردیسو برخورد و به کرنر رفت

سوپز گل میلیتو!!

این هم میلیتوی خوشحال

 یه سر توپ زیبا از اتوئو .ریسه محو شد وای قبل از شوت دفاع رم توپ را بیرون زد

توتی عصبانی از حرکات زیبای بالوتلی و حرکت خشن توتی

اخراج!

 و ما قهرمان شدیم
+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 14:38  توسط محسن  | 

فینال کوپا ایتالیا

                         vs               Inter logo 

سلام دوستان عزیز

اینترمیلان امشب برای کسب اولین جام خود در این فصل به مصاف تیم رم خواهد رفت. دو تیم در لیگ ایتالیا هم مدعی اصلی قهرمانی هستند و پیروزی در این دیدار روحیه تیم پیروز را برای دو بازی باقیمانده در لیگ هم افزایش خواهد داد

تیمهای اینتر و رم طی چند سال اخیر  اکثر اوقات پای ثابت دیدار فینال کوپا ایتالیا بودند و در لیگ ایتالیا رقیب اصلی و این موضوع حساسیت های طرفداران دو تیم را نسبت به هم افزایش داده به طوری که هر یک دیگری را به حمایت داوران متهم میکند که این موضوع از سوی هواداران تیم روی شدت بیشتری داشته .

بعد از بازی یکشنبه شب تیم های لاتزیو و اینتر که در طی آن هواداران تیم لاتزیو در حین و پایان بازی با وجود شکست از اینتر به تشویق این تیم پرداختند مسولان و هواداران رم اینترمیلان را متهم  کرده و به شدت نسبت به رفتار هواداران لاتزیو اعتراض کردند .اما مسله اینجاست که دشمنی دیرینه هواداران دو رقیب رمی باعث ایجاد حرف و حدیث پیرامون این بازی شد و تیم اینتر خود را نسبت به رفتار هواداران دیگر تیمها مسئول نمی داند.بهرحال این موضوع حساسیت بازی امشب را دو چندان کرده و باید دید حواشی اخیر چه تاثیری در بازی امشب خواهد داشت

ترکیب احتمالی اینترمیلان:

جولیو سزاز 

- مایکون- ماتراتزی-ساموئل-چیوو

استانکویچ -موتا -کامبیاسو-موتا-خاویر زانتی

میلیتو-اتوئو

سیستم بازی:۲ -۳-۱-۴

زمان بازی:۲۳:۱۵ به وقت تهران پخش مستقیم از شبکه ۳ 

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 14:38  توسط محسن  | 

مصاحبه با کاپیتان!

 سایت رسمی باشگاه:مصاحبه مطبوعاتی با کاپیتان اینتر بعد از مصاحبه مورینیو

:" کاپیتان اینتر. گفت"ما به رم آمدیم برای بازی و برنده شدن در مقابل لاتزیو ،ما برنده شدیم و صعود کردیم بالای جدول و ماندیم در رم  برای فینال کوپا ایتالیا .بسیاری به ما علاقه ندارند.  ما همیشه از رفتار مانند حرفه ای عمل کرده ایم . ما فقط متمرکز در اهدافمان هستیم.

آنچه که در اینتر عوض شده است؟ 

 زانتی توضیح داد : علت تداوم پیروزی ها در حال حاضر مربی است که  نتایج  بدست آمده را مدیون او هستیم این باور نکردنی در اوج برای مدت طولانی باشد. مربی همیشه برای هر بازی در بهترین روش را ارائه میدهد می دهد و ما به تمام اطلاعات او  نیاز داریم. او یک مربی بزرگ است

آیا  او  بدرود خواهد گفت؟ تیم در  پایان فصل در بهترین شرایط است و پس از آن ما امیدواریم که او خواهد ماند. اینها تصمیم گیری های شخصی است ، بنابراین ما به تصمیمش احترام می گذارییم

 آیا فینال فردا  تکرار 5 می 2002  است ؟زانتی جواب داد :. متاسفانه این تاریخ وجوددارد، اما ما واقعا میخواهیم  فردا بازی را به نفع خود تمام کنیم ۴ دیدار آخرمان مانند فینال است و ما باید پیروز از میدان خارج شویم

". آیا این بهترین فصل زانتی است؟

 "این فصل برای من منحصر به فرد است  ، به خاطر رسیدن به این سطح در سن و سال من و فینال  لیگ قهرمانان مثل یک خواب ،" او گفت. " امیدواریم که ما می توانیم آن را ببریم. این امر می تواند بسیار مهم  باشد برای من  که این جایزه به عنوان کاپیتان به اینتر ببرم."

                        <br/><a href="http://i42.tinypic.com/mjac7p.jpg" target="_blank">View Raw Image</a>

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 0:44  توسط محسن  | 

موراتی: مورینیو در اینتر می ماند

سایت رسمی باشگاه اینترمیلان:ماسیمو موراتی صبح دوشنبه در گفتگویی مختصر با روزنامه نگاران به صحبت پرداخت

رئیس باشگاه اینترمیلان در مورد حرف و حدیث های حول بازی اینتر و لاتزیو گفت: این بازی تمام شد من از حوادث که در این بازی اتفاق افتاد بسیار متاسفم ولی این یک مشکل بین هواداران رم و لاتزیوست

وی در مورد صحبت های سنتی رئیس باشگاه رم همکه گفته بود اینتر باید شرمنده باشد افزود: من حساسیت آنها را درک میکنم و ترجیح میدهم پاسخی ندهم

همچنین موراتی در مورد بازی فینال کوپا ایتالیا گفت: این یک بازی حساس و مشکل خواهد بود امیدوارم بازیکنانم بازی خوبی از خو به نمایش بگذارند

همچنین موراتی در پاسخ به سوالی در مورد مورینیو گفت: او پیش ما خواهد ماند ما یک قرارذاذ ۳ ساله دارینم و من مطمئن هستم که مورینیو جایی نخواهد رفت 

            

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 15:17  توسط محسن  | 

لوسیو،غایب احتمالی فینال کوپا ایتالیا

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه اینتر ممکن است مجبور شود تا دیدار فینال کوپاایتالیا که چهارشنبه شب مقابل رم برگزار خواهد شد را در غیاب لوسیو، ستاره برزیلی تیمش برگزار کند.

لوسیوی 31 ساله در جریان دیدار یکشنبه شب تیمش مقابل لاتزیو که با پیروزی 0-2 اینتر به پایان رسید، از ناحیه ساق پا احساس ناراحتی می کرد.

در نهایت مربی تیم به دلیل رعایت احتیاط او را از زمین مسابقه خارج ساخت ولی طبق گزارش گاتزتادلوسپورت، اعضای کادر پزشکی باشگاه اینتر به شدت نگران شانس حضور این مدافع باتجربه در فینال چهارشنبه شب هستند.

در صورتی که ستاره سابق بایرن نتواند در دیدار 4شنبه به میدان برود، انتظار می رود که ایوان کوردوبا به عنوان زوج والتر ساموئل در قلب خط دفاع اینتر قرار بگیرد. 
 
                    
+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 2:20  توسط محسن  | 

لاتزیو0-2 اینترمیلان

 سلام دوستان تیم اینتر میلان با پیروزی ۲بر ۰ برابر لاتزیو صدر جدول را بار دیگر از آن خود کرد و در فاصله ۲ هفته مانده به پایان رقابت های این فصل یگ گام دیگر به قهرمانی نزدیک شد

گل های این بازی را والتر ساموئل در دقیقه ۴۶ و موتا در دقیقه ۷۰ به ثمر رسید

نکته جالب در این بازی تشویق تیم اینتر توسط هواداران رم بعد از گلزنی بود و جالبت اینکه پس از پایان بازی هواداران تیم لاتزیو به تشویق تیم اینتر پرداختند!!

این مسئله شدت دشمنی طرفداران تیم های رم و لاتزیو را به همه اثبات کرد.چیزی که به ندرت در فوتبال اتفاق می افتد که هواداران یک تیم برای قهرمان نشدن تیم حریف حاضر به شکست تیم محبوبشان باشند.

تیم اینتر میلان با این ۳ امتیاز ۷۶ امتیازی شد و اختلاف ۲ امتیازی خود را با تیم رم همچنان حفظ کرد

                                  اینتر                          statistics                  لاتزیو
8 Shots on target 4
5 Shots off target 2
10 Fouls committed 16
5 Corner 5
4 Offsides 1
28:56 Ball possession 25:23
Added time 2 3

                          

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 14:57  توسط محسن  | 

پیش نمایش بازی لازیو- اینترمیلان

                  emblem       vs                  Inter logo                     

تیم اینتر میلان امشب در حالی میهمان لاتزیو خواهد بود که تیم رم شب گذشته در خانه پارما موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی برسد و موقتا صدر جدول را از آن خود کند

اینترمیلان امشب چاره ای جز برتری برابر تیم دیگر شهر رم ندارد و با توجه به اینکه تا پایان لیگ تنها دو هفته باقیست ۳ امتیاز این بازی برای تیم اینتر بسیار حیاتی است

شاگردان مورینیو که چهارشنبه شب در یک بازی نفس گیر موفق شدند در مجموع دوبازی برابر بارسلونا به فینال جام قهرمانان صعود کنند  حالا باید در سه جبهه برای قهرمانی بجنگند. بازیکنان اینتر با وجود خستگی بازی دراسپانیا اکنون با روحیه مضاعف به مصاف با تیم لازیو خواهند رفت         

تیم لازیو در ۱۲ بازی گذشته در ورزشگاه المپیک شهر رم موفق به شکست اینتر نشده آخرین بار لازیو در دسامبر سال ۲۰۰۳ موفق شد ۲-۱ اینتر را شکست دهد

مردان موثر اینتر:

دیگو میلیتو :بدون شک امسال یکی از موثرترین بازیکنان اینترمیلان بوده و با ۲۰ گل زده در رده دوم جدول گلزنان سری آ قرار دارد

خاویر زانتی: مرد خستگی ناپذیر و کاپیتان باسابقه اینترمیلان همچنان یکی از وزنه های موثر تیمش به حساب می آید جالب اینجاست که کاپیتان زانتی با ۴۴۱۰ دقیقه حضور در میدان دارای رکود بیشترین حضور در زمین تا به اینجای فصل ۲۰۰۹/۲۰۰۱۰ رقابت های سری آ به خو اختصاص داده

مایکون: مایکون به عقیده بسیاری از کارسناسان بهترین دفاع راست حال حاضر جهان محسوب می شود .این واقعیت را همگان در دو بازی مقابل بارسلونا به چشم دیدند

ترکیب احتمالی اینتر میلان:

دروازبان:.پائولو اورلانودنی

مدافعان:ساموئل    مایکون   ماتراتزی    چیوو

هافبک ها: زانتی  کامبیاسو   استانکوویچ

مهاجمان: میلیتو  بالوتلی  ماریگا

سیستم بازی:۲-۱-۳-۴

+ نوشته شده در  یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 16:22  توسط محسن  | 

در پاسخ به مقاله قاتلان فوتبال

بعد از صعود تیم اینترمیلان برخی از به اصطلاح کارشناسان فوتبال در داخل کشور که از حذف بارسلونا ناراحت به نظر میرسند شروع به انتقاد از شیوه  دفاعی تیم اینتر کرده و نوشتند که:

اينتر ميلان به فينال رسيد ، شايد هم قهرمان اروپا شود اما سالها بعد كسي لحظه اي از نمايش آنها در بازي برگشت نيمه نهايي را به ياد نخواهد آورد.آنها با اين بازي چيزي به فوتبال اضافه نكردند بلكه بخشي از زيبايي اين بازي را گرفتند.بخشي از همه لذت غير قابل انكاري كه جوزپه گوارديولا و شاگردانش در دو سال گذشته به فوتبال اضافه كرده بودند.بگذاريد براي بارسلوناي گوارديولا كلاه از سر برداريم ، حتي اگر ديگر هيچ گاه به فينال هيچ جام ديگري هم نرسد.

با تمام احترامی که برای نظرات آقایان قائلیم باید از ایشان پرسید که بنظر شما تیم بارسلونا در بازی رفت حرفی برای گفتن داشت و آیا هر تیمی که فوق ستاره های میلیاردی تیم بارسلونا را به مهره های هیچ کاره تبدیل کند شایسته اینگونه بی انصافیست؟

آن کسانی که دم از فوتبال زیبا می زنند و اینتر را تیمی پر ستاره مینامند که ۹۰ دقیقه فقط  ۱ بار به سمت دروازه حریف شوت میزند! به یاد ندارند که موثرترین بازیکن اینترمیلان یعنی زلاتان ایبراهیموویچ را تیم بارسلونا با یک پیشنهاد اغوا کننده جذب کرد.

تیم اینتر پرستاره است یا بارسلونایی که فقط در خط حمله اش فوق ستاره حال حاضر فوتبال جهان یعنی مسی و زلاتان و هانری به چشم میخورد

آیا اگر تیم مورینیو در بازی رفت آنطور قاطعانه پیروز میشد هم بازی برگشت به اینگونه دنبال میشد و آیا به نظر شما اینترمیلان در نیو کمپ احتیاجی به حمله کردن داشت؟آیا غیر از این است که داور به ناحق در دقیقه ۲۸ بازی اینتر را ده نفره کرد؟

آری به نظر شما اینترمیلان باید در نیوکمپ در برابر خیل جمعیت و در آن جو وحشتناک با تیم ده نفره جلو میکشید و حمله می کرد تا فوق ستاره های تیم محبوبتان فرصت داشتند آنچه می خواستند در زمین جولان دهند و بارسلونای رویایی تان باز هم به فینال راه پیدا کند و آنگاه حتما لب به تحسین مورینیو و تیمش باز می کردید که با یک بازیکن کمتر به رغم برتری در بازی رفت عقب نکشیدند و فوتبال زیبا را به نمایش گذاشتند!

شما برای بارسلونای گواردیولا کلاه از سر بردار حتی اگر هیچگاه به فینال نرسد .اما من برای اینتر مورینیو کلاه از سر بر می دارم چون کاری را کرد که دهها مربی قبل از او نتوانستند برای اینتر انجام دهند و با تیمی موفق به انجام این مهم شد که به مراتب از سالهای قبل کم ستاره تر بود و در شرایطی که تیم های انگلیسی و اسپانیایی در چند سال اخیر تمام ستاره های فوتبال جهان را درو کردند!

 من برای کسی کلاه از سر بر میدارم که مسی نداشت ابراهیموویچ هم نداشت .بازیکنان اینتر چیزی که داشتند تعصب بود و سالها جنگیدن برای چیزی که می خواستند و بارسلونا همه چیز داشت و آنچه نداشت همان داشته های تیم ایتالیای بود

اینتر هنوز یک فینال سخت پیش رو دارد ولی سوال من از شما اینست تصور جام در دستهای کاپیتان زانتی آیا زیباتر نیست و آیا دیدن خوشحالی آن هوادارانی که سالهای سال پای تیم محبوبشان ایستادند به یادماندنی تر از تکرار سریال قهرمانی بارسلونا نیست؟

فوتبال زیباست چون دیدن اشک شوق یک هوادار زیباست چون دیدن لبخند شادی یک کاپتان چون دیدن به بار نشستن یک عمر زحمت یک مدیر و یک پدر زیباست چون گاهی اجازه میدهد دیگری هم بخندد و اگر کسانی این حق را برای خود قائلند که همیشه شادی از آن انها باشد من هچ گونه زیبایی در آن نمی بینم و مطمئن باشید در آن صورت فوتبال دیگر زیبا نخواهد بود

و سالها بعد همه به خاطر خواهند داشت که یک تیم بود فوتبالش همه رقص موزون نبود فوتبالش مبارزه بود و عشق رسیدن به آنچه که سالها در انتظارش بودند آنها چیزی به فوتبال اضافه  نکردند ولی چیزهایی را که می رفت از فوتبال برای همیشه محو شود زنده کردند آنها نشان دادند که هنوز هم میتوان به عشق امیدوار بود و هنوز هم تعصب واژه ای غریبه با فوتبال نیست .هنوز هم تفکر توانایی مبارزه با ثروت را دارد.بگذارید برای اینتر مورینیو کلاه از سر بردارم حتی اگر قهرمان نشود

محسن۱۰/۲/۸۹

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 2:39  توسط محسن  | 

آبپاشهای نوکمپ مانع از برگزاری جشن نرآتزوری

 

سایت گل- اینتر مقابل بارسلونا به پیروزی رسید ولی در نبرد آبی مغلوب تیم کاتالان شد، چرا که در پایان این مسابقه این آبپاشهای ورزشگاه بودند که بازیکنان تیم ایتالیایی را مجبور به ترک زودهنگام زمین مسابقه کرده و مانع از برگزاری جشن و پایکوبی بازیکنان نرآتزوری شدند.

به محض اتمام این مسابقه و ثانیه هایی پس از آنکه داور بلژیکی سوت پایانی بازی را به صدا درآورد، 52 آبپاش داخل زمین، شروع به کار نمودند و زمین چمن ورزشگاه نوکمپ را آبپاشی کردند.

مربی پرتغالی اینتر نیز در صحبتهایی در این رابطه گفت:« من سربازانم را به زمین نفرستادم که با تجهیزات بارسلونا مبارزه کنند.»

 زمانی که بازیکنان اینتر برای جشن گرفتن این موفقیت بزرگ به سمت هوادارانشان حرکت می کردند، هزاران لیتر آب به سمت آنها جاری شد و در حقیقت مانع از حرکت آنها می شد و از همین رو، بازیکنان اینتر مجبور شدند تا خیلی سریع زمین مسابقه را ترک نمایند.

قطعا این آبپاشها به این دلیل روشن شده بود که از جشن و پایکوبی بیش از حد بازیکنان اینتر در زمین مسابقه جلوگیری به عمل آید و بیش از این، هواداران تیم کاتالان ناراحت و غصه دار نگردند.اما اتفاق جالب زماني رخ داد كه اينتري‌ها با استفاده از آبپاش‌هاي ورزشگاه نوكمپ جشن خود را تكميل كردند و با فواره‌هاي آب شروع به عكس انداختن كردند!

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 15:23  توسط محسن  | 

حماسه ده نفره آقای خاص؛پایان عصر بارسا

 سایت گل- پیش بینی بدبین ها درست بود. اینتر دقیقا همان تیمی بود که می توانست بارسا را از لیگ قهرمانان حذف کند، گرچه این تیم نزدیک به یکساعت از زمان بازی را در جو وحشتناک نوکمپ 10 نفره بازی کرد. اینتر در این بازی کاملا تاکتیکی با بستن فضاها و یارگیری های منطقه ای و من تو من بارسا را از نفس انداخت.شاید در این یکی دوسال هیچ تیمی در نوکمپ طوری بازی نکرده بود که بارسا در طول بازی فقط 3 موقعیت گل داشته باشد، اما مورینیو بی ترس از چمن مرطوب و زمین بزرگ نوکمپ با یک یار کمتر به هدفش رسید.با این باخت بارسا مانده و جام قهرمانی اسپانیا که برای کسب آن هم نبرد سختی با رئال خواهد داشت.آنها که نزدیک به دوسال اروپا را روی انگشت چرخاندند حالا باید کنار بنشینند و تماشا کنند

مسی محوکن ها!
 درست مثل بازی رفت لیونل مسی مرد سال فوتبال جهان و ستاره بارسا در تمام مسابقه تحت تاثیر مدافعان اینتر به خصوص خاویر زانتی و والترساموئل بود که هردو هموطن لیو هستند. مسی تنها یکبار صاحب موقعیت شد که شوت فوق العاده او با واکنش تماشایی سزار به کرنر رفت.مسی حالا باید تنها جام باقی مانده فصل، لیگای اسپانیا را برای بارسا به ارمغان بیاورد...
 تصمیم جنجالی ، اخراج موتا
 در دقیقه 28 ، داور بازی ، تیاگو موتا هافبک دفاعی اینتر را روی یک خطای نه چندان خطرناک از بازی اخراج کرد تا اعتراضها اوج بگیرد. دی بلیکر همچنین روی گل پیکه که در شرایط افساید به ثمر رسید اشتباه کرد

من آو د مچ!
 بهترین بازیکنان زمین ، مردان خط دفاعی اینتر از زانتی تا مایکون و از ساموئل تا لوسیو بودند که کاملا بدون اشتباه بازی کردند. سه بازیکن تهاجمی این تیم ف میلیتو، اتوئو و اسنایدر هم درگیرانه و فداکارانه بازی کردند و با وجود عدم توفیق در کارهای تهاجمی انرژی خود را تا کالری آخر خرج کردند. کامبیاسو هافبک دفاعی اینتر هم عالی بود و لحظه ای از انجام وظیفه پاپس نکشید. کریستین چیوو هم یکی از خوبها بود بازیکنی که در مهار مسی و ژاوی تلاش زیادی به خرج داد.
بازنده ها
 پیکه مدافع بارسا بهترین بازیکن تیمش بود که علاوه بر رهبری خط دفاعی در لحظه گل تکنیک استثنایی خود را با دریبل سزارنشان داد.در بارسا اما پدرو، کیتا و مسی کمتر از حد انتظار نشان دادند و دنی آلوز کاملا بی دقت بازی کرد. چابی هم که در اکثر دقایق تحت تاثیر سیستم دفاعی مورینیو بود پاس گل این بازی را داد.بوسکتس هم که با فریبکاری باعث اخراج موتا شد مثل توره و میلیتو در انجام وظایف نسبتا موفق بود. اما زلاتان...اوکه در نیمه دوم تعویض شد در جنگ با مدافعان تیم سابقش بد کار نکرد اما هیچ فرصتی برای خودنمای وی وجود نداشت.


 ژوزه به فان خال رسید

 مورینیو در دومین فصل حضور در ایتالیا به فینال لیگ قهرمانان رسیده است. او با تیمش صدرنشین سری آ هستند و در فینال جام حذفی نیز بازی می کنند و این درست همان شرایطی است که بایرن هم دارد. دو فینال لیگ قهرمانان و جام حذفی و صدرنشینی لیگ...آیا فینال امسال کاملترین نیست؟اگر پاسخ شما مثبت نباشد ، نمی توانید انکار کنید که این تاکتیکی ترین فینال ممکن خواهد بود. جایی که دو استراتژیست بزرگ از همین حالا تدارک برای این بازی فکری راآغاز کرده اند.
بارسای بزرگ
با پایان بازی در حالی که ژوزه مورینیو مثل کودکان به داخل زمین دویده و شادی می کرد ، هواداران بارسا شروع به خواندن سرود تیمشان کردند و بازیکنان را مثل برنده ها به رختکن فرستادند. در عین حال استقبال آنها از اتوئو فوق العاده بود. انها با تشویق مهاجم سابق تیمشان در پایان بازی این بازیکن را احساساتی کردند.اتوئو دست روی قلبش می گذاشت و برای هواداران تیمی که هنوز عاشقش است بوسه می فرستاد...

پژمتن راهبر 2010/4/29

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 15:9  توسط محسن  | 

اینتر میلان در فینال

نیمه اول بازی بارسلوناو اینتر میلان با نتیجه مساوی صفر-صفر پایان یافت

در نیمه اول توپ و میدان کاملا در اختیار بارسلوناد بود و شاگردان مورینیو در پی استفاده از ضد حملات بودند که اخراج دقیقه ۳۰ موتا که به نظر اشتباه میرسید برنامه های مورینیو را کاملا به هم ریخت و اینتر میلان مجبور است یک ۴۵ دقیقه سخت را سپری کند.


تیم اینتر میلان بعد از ۴ دهه به فینال جام باشگاههای اروپا راه پیدا کرد

دقایقی پیش تیم اینتر میلان با وجود شکست ۱ بر۰ برابر تیم بارسلونا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر۲ پیروز شد و به فینال راه پیدا کرد.

مدیریت وبلاگ این پیوزی ارزشمند را به همه طرفداران اینترمیلان تبریک عرض می کند

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه نهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 0:10  توسط محسن  | 

ترکیب احتمالی و پیش نمایش بازی بارسلونا و اینترمیلان

                     Inter logo     vs FCBLogo.svg.png

تركيب احتمالي دو تيم به اين شرح است:

بارسلونا:

دروازه‌بان:‌ويكتور والدس

خط دفاع: دني آلوس، پيكه، گابريل ميليتو، ماكسول

خط مياني: ژاوي، بوسكتس، كيتا

خط حمله: مسي، ابراهيموويچ،‌ پدرو

سرمربي: جوزپه گوارديولا

اينترميلان ايتاليا:

دروازه‌بان:جوليوسزار

خط دفاع: مايكون، لوسيو، ساموئل، زانتي

خط مياني(لايه يك): كامبياسو، موتا

خط مياني(لايه دوم):‌اتوئو، اشنايدر، پاندف

خط حمله: ديگو‌آلبرتو ميليتو

سرمربي: خوزه مورينيو

داور: فرانك دي بلكر

ورزشگاه‌: نيوكمپ

                                             

    


راه مادرید از کاتالان میگذرد!

افعی های شهر میلان امشب وظیفه دشواری به دوش خواهند داشت .دفاع از لیگ و فوتبال ایتالیا و بر آورده کردن آرزوی دیرین میلیون ها هوادار خود در سراسر جهان.

امشب یک طرف میدان آبی اناری ها هستند و انبوه هوادارانشان در سراسر جهان و سوی دیگر آبی و مشکی های شهر میلان و میلیونها طرفدار و آنتی بارسلونایی هایی که امشب خواسته  با ناخواسته طرفدار اینتر هستند

امشب سربازان ایالت کاتالان در مقابل دروازه های خود باید از هجوم گلادیاتور های پیروز در نبرد میلان از حیثیت خود دفاع کنند.  ایتالیایی ها خوب میدانند که بار راه مادرید از کاتالان میگذرد

اخبار جدید

بارسلونا: تیم کاتالان در دیدار رفت نیمه نهایی آندرس اینیستا را در اختیار نداشت و این مصدومیت (عضلانی) شانس حضور در دیدار برگشت را نیز از این ستاره خواهد گرفت. کارلس پویول هم از همراهی تیمش محروم است و انتظار می رود که میلیتو در ترکیب اصلی کاتالونیایی هاقرار بگیرد.

ترکیب احتمالی بارسلونا: (3-3-4): والدس، آلوس، میلیتو، پیکه، ماکسول، چابی، بوسکتس، کیه تا،مسی، ایبراهیموویچ و پدرو

 

اینتر: دژان استانکوویچ از حضور در دیدار برگشت محروم است ولی همراه با تیمش به بارسلونا سفر کرده است. وزلی اسنایدر نیز که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد به روزهای اوجش بازگشته. ماریو بالوتلی نیز با وجود مشکلاتی که وجود داشت، به اردوی تیمش قراخوانده شده است.

ترکیب احتمالی اینتر (2-1-3-4): ژولیو سسار، مایکون، لوسیو، ساموئل، چیوو، زانتی، کامبیاسو، موتا، اسنایدر، میلیتو، اتوئو

 

بازیکنان کلیدی:

بارسلونا: ژاوی- اینتر هفته گذشته در خط میانی بسیار منسجم بود و چابی به رغم تلاشهای فراوانش نتوانست چندان خوش بدرخشد. انتظار می رود که ژوزه مورینیو در دیدار چهارشنبه شب نیز خط میانی تیمش را متمرکز و پرتعداد بچیند ولی ژاوی همواره تهدیدی جدی برای تیمهای حریف می باشد.

اینتر: دیه گو میلیتو- ستاره آرژانتینی باشگاه اینتر بدون شک یکی از برترین بازیهای دیدار رفت دو تیم و حتی شاید برترین بازیکن دور رفت مرحله نیمه نهایی بود. او دو گل تیمش را ساخته و پرداخته کرد و سومین گل تیمش را نیز به ثمر رساند. میلیتو یکی از برترین بازیکنان سری آ بود و اکنون در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نیز بسیار خوش می درخشد.


خوزه مورينيو، سرمربي اينترميلان تيمش در آستانه فينال ليگ قهرمانان قرار دارد و قصد دارد دست پر از نوكمپ خارج شود. اينتر در ديدار رفت از ليگ قهرمانان توانست بارسا را با قدرت هر چه تمامتر شكست دهد و قهرمان فصل گذشته را تا آستانه اخراج پيش ببرد. مورينيو بر اين باور است كه اگر در ديدار مقابل بارسلونا تيمش دفاع كند حتما شكست مي‌خورد و هرگز طبق گفته روزنامه ماركا آنها با 11 نفر دفاع نمي‌كنند. اين مربي پرتغالي اعتقاد دارد اگر تيمش بازي عادي را بكند مي‌تواند به راحتي حتي بارسا را در خانه‌اش شكست دهد. آقاي خاص به اظهارنظرهاي جديد زلاتان كه در خصوص مورينيو و در واقع خودش بوده بر اين باور است كه زلاتان را من آدم كردم. حالا عليه من و تيم حرف مي‌زند. از او چنين انتظاري را نداشتيم كه چنين حرف‌هايي را بزند. مورينيو همچنين از اينكه با شكست خوردن رم مقابل سامپدوريا دوباره به صدر جدول بازگشته‌اند هم اعتقاد دارد ديگر جايگاهشان را از دست نمي‌دهند و همانطور كه گفته بود رم توان حضور در صدر جدول را ندارد.
ديدار برگشت فرا رسيد و باز هم شما و بارسلونا...
در طي چند سال گذشته تجربه خوبي برابر بارسلونا داشتم. البته گاهي شكست خوردم و گاهي هم پيروز شدم. فكر مي‌كنم اكنون هم نوبت پيروزي و صعود ما به مرحله بعد است. در ديدار رفت توانستيم يك نتيجه فوق‌العاده خوب را بگيريم و تا حدي خودمان را در فينال ببينيم. من براي اين مسابقه بسيار هيجان‌زده هستم و اميدوارم تلاش‌هاي تيم و كل مجموعه اينترميلان جواب دهد تا همه با اميدواري بيشتر در ساير مسابقات تلاش كنند. به هر حال ما در دو جام ديگر هم مدعي هستيم و قصد داريم قهرمان شويم در واقع به نوعي ما هم اگر اين جام‌ها را به دست آوريم نيمي از راه بارسلونا را رفته‌ايم و مي‌توانيم به ركورد اين تيم در كسب جام با شكست دادن خودش برسيم.
كارشناسان اعتقاد دارند كه اينترميلان كاملا در اين مسابقه تدافعي به ميدان مي‌رود. براي اين ديدار شما چه تركيبي را در نظر گرفته‌ايد؟
آمار و ديدارهاي گذشته‌ نشان داده بارسا در داخل خانه بسيار خوب است و اگر دفاع كني بيشتر گل خواهي خورد. به هر حال ما بايد تمام حواسمان را جمع كنيم. اين را مي‌دانيم بارسا تيم بسيار خطرناكي است و اگر اشتباه كنيم كل نتيجه را واگذار مي‌كنيم. ما هرگز با 11 نفر دفاع نمي‌كنيم بلكه همان بازي هميشگي خودمان را به نمايش مي‌گذاريم. البته با كمي تغييرات كه مخصوص اين مسابقه و شايد تا آخر فصل است.
به صعود چقدر فكر مي‌كنيد؟
ما اكنون شانس بيشتري براي صعود داريم تا بارسلونا. به هر حال ما در يك ديدار با قدرت و بهترين نتيجه پيروز شديم و در واقع سه بر يك از بارسلونا پيش هستيم. ما اميدواريم كه به مرحله بعدي كه فينال باشد صعود كنيم. اين را هم مي‌دانم كه بارسا مي‌خواهد به فينال برسد چون آن مسابقه در برنابئو برگزار مي‌شود و آنها مي‌خواهند قهرماني را تكرار كنند.
شنيده شده شما فصل بعد هدايت رئال را برعهده مي‌گيريد و اين پيروزي‌ها شروع حضور خوب در لاليگاست اينگونه نيست؟
بايد بگويم اين حرف‌ها صحت ندارد و من در اينتر باقي خواهم ماند و اگر هم به جايي بروم آخر فصل مشخص مي‌شود. زلاتان گفته است اينترميلان و خوزه مورينيو هيچ كاري در ديدار برگشت نخواهند كرد چون مورينيو نمي‌تواند در اين ديدار حساس و بزرگ تيمش را به مرحله بعد برساند... براي او متاسف هستم، چون من فوتبال نوين را به او آموزش دادم و توانست به اين حد برسد. در واقع من بودم كه او را آدم كردم حالا عليه من و تيمم حرف مي‌زند.
با شكست رم شما صدرنشين شديد و با روحيه خوب به مصاف بارسا مي‌رويد...
از ابتدا مشخص بود كه آنها توان صدرنشيني را ندارند و قهرماني براي اينترميلان است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه هشتم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 1:59  توسط محسن  | 

احترام بگذارید!

چهارشنبه شب یکی از مهمترین شبها برای طرفداران اینتر است.طرفداران قدیمی اینتر به یاد دارند که  دهه نود تیم اینتر با وجود فوق ستاره های و با وجود کسب سه قهرمانی در جام یوفا در لیگ ایتالیا موفق نبود که در آن علاوه بر عوامل داخل زمین مافیای قدرتمند فوتبال ایتالیا سهیم بود .سالها طول کشید تا اینتر بار دیگر بر قله فوتبال ایتالیا قرار گرفت. شاید تا همین چند سال کسب اسکودتو برای طرفداران اینتر از موفقیت در جام باشگاههای اروپا با ارزش تر بود اما بعد از چند قهرمانی پیاپی در ایتالیا موراتی هم این واقعیت رو درک کرد که آرزوها همیشه نمیتواند کوچک بماند و هواداران دیگر به موفقیت در سری آو جام حذفی راضی نخواهند شد.

مورینیو جانشین مانچینی شد که آرزوی دیرینه موراتی را براورده کرده بود ولی مالک ثروتمند اینتر به بزرگی در سطح قاره می اندیشید.مورینیو در سال اول حضورتفاوت چندانی با مانچینی نشان نداد. اهالی فوتبال ایتالیا که دل خوشی از حرف ها و حاشیه های آقای خاص نداشتند به یکباره او را مورد هجمه انتقاد ها قرار دادند به طوری که صحبت از جدایی مورینیو از اینتر خیلی زودتر از حد تصور بر سر زبان ها قرار گرفت.

مورینیو ماند و برای اثبات خودش اینترمیلان را از گروه مقدماتی به سختی بالا آورد گروهی که تا روز آخر سرنوشت تیمهایش نامشخص بود و اختلاف امتیاز ناچیز .

در مرحله اول حذفی اینتری ها یه چلسی برخورد کردند که در اوج قدرت و در پیش بینی های اهالی فوتبال یکی از بخت های اصلی قهرمانی .شاگردان مورینیو چلسی قدرتمند را در هر دو بازی رفت و برگشت شکست دراد و در مرحله یک چهارم زسکا موسکو را از گردونه به در کرد و حریف تیم رویایی و شکست ناپذیر بارسلونا شد. در شب با شکوه سن سیرو شاخ غول بارسلونا توسط خوزه و یارانش شکسته شد و دنیا قدرت اینتر را تحسین کرد .  

www.forza-inter.blogfa.com 

 

جدا از اینکه تیم اینترمیلان به فینال راه پیدا کند یا نه کار  مورینیو در اینتر قابل ستایش است.

اکنون هواداران اینتر میلان خود را در یک قدمی فینال می بینند و این موفقیت را کسی جز مورینیو نمیتوانست برای اینتر بدست آورد چنان که مربیان قبلی در طی چند دهه نتوانستند! به هر حال مخالفان مورینیو دوست داشته باشند یا نه باید لب به اعتراف بگشایند چون او آقای خاص است.چون او مورینیوست به این مرد احترام بگذارید!   

محسن ۶/۲/۸۹

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 2:35  توسط محسن  | 

آس رم 1-2 سپمدوریا

دقایقی پیش تیم رم ۲ بر ۱ بازی را به میهمان خود سمپدوریا واگذار کرد تا با ۷۱ امتیاز همچنان در رده دوم جدول سری آ باقی بماند.

با شکست تیم رم اینتر میلان بعد از سه هفته صدر جدول را از رم بازپس گرفت و با ۷۳ امتیاز در فاصله ۳ هفته به پایان لیگ همچنان به عنوان مدعی اصلی قهرمانی باقی ماند.تیم اینتر میلان با توجه به پیروزی اخیر برابر بارسلونا در جام باشگاههای اروپا و همچنین صعود به دیدار پایانی جام حذفی و صدرنشینی در لیگ مدعی کسب هر سه جام است .مورینیو در صورت کسب این موفقیت بزرگ اولین مربی تاریخ باشگاه اینتر خواهد بود که به این افتخار تاریخی دست پیدا خواهد کرد

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 1:30  توسط محسن  | 

اینتر3-1 آتلانتا

ساعتی پیش تیم اینتر موفق شد با نتیجه ۳بر ه از سد میهمان خود آتلانتا بگذرد موقتا به صدر جدول صعود کند

گلهای این بازی توسط میلیتو ۲۴  ماریگا ۳۵ و چیوو ۵۰ به ثمر رسید.تک گل آتلانتا هم توسط تریبوکی به ثمر رسید.

      

9 Shots on target 3
8 Shots off target 7
21 Fouls committed 12
4 Corner 3
5 Offsides 3
53% Ball possession 47%
Added time 4 3
Attendance 50000
Gate receipts

- €

 گزارش کامل بازی در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 0:18  توسط محسن  | 

تصاویر دیدار اینتر- بارسلونا

 

در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 13:55  توسط محسن  | 

نیاز مایکون به عمل جراحی ترمیمی دندان

 


مدير برنامه هاي اين بازيكن برزيلي اين خبر را اعلام كرد

به گزارش کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت گل - داگلاس مايكون، مدافع تيم اينتر، به دليل مصدوميتي كه در بازي سه شنبه شب تيمش مقابل بارسلونا دچار شد، نياز به عمل جراحي ترميمي دندان دارد.

اين بازيكن برزيلي پس از برخوردي كه با ليونل مسي داشت، نقش زمين شد. آنتونيو كاليه ندو، مدير برنامه هاي او امروز تاييد كرد كه موكلش نياز به عمل جراحي دارد اما نمي داند كه او به بازي برگشت دو تيم در نوكمپ خواهد رسيد يا خير.

او در مصاحبه با يكي از سايت هاي هوادار اينتر گفت:" حال مايكون خوب است اما نياز به يك عمل جراحي دارد تا دندان شكسته اش را ترميم كند.

با اين وجود، به غير از اين او مشكلي ندارد. مايكون يك جنگجو است و همواره از نظر ذهني بالا است و اين حادثه روي او تاثيري نمي گذارد.

من نمي توانم بگويم كه او به بازي هفته آينده خواهد رسيد يا خير. پزشكان تيم هستند كه بايد زمان بازگشت او را اعلام كنند. من نمي دانم كه دوران نقاهت او چقدر طول مي كشد. من تنها مي توانم بگويم كه او شرايط خوبي دارد."  

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 13:50  توسط محسن  | 

کاتالونیایی ها از شکست سن سیرو می گویند

  

پس از شکست بارسلونا مقابل اینتر، واکنشها نسبت به نتیجه این بازی متفاوت بوده است

به گزارش کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران و به نقل از سایت گل - بارسلونا دیشب با نتیجه 1-3 مغلوب اینتر شد و کاتالونیایی ها واکنشهای متفاوتی نسبت به این شکست داشته اند:

پیکه: داور بی طرف برای دیدار برگشت

من در تلویزیون هم دیدم و همه هم دیدند که گل میلیتو آفساید بود و مایکون پس از خطا برروی لیونل مسی به سمت دروازه ما آمد. ما هیچ چیزی از تیم داوری ندیدیم. در دیدار برگشت می بایست داوری بی طرف برای قضاوت بازی معرفی شد. اینتر ما را به خوبی می شناسد.آنها بر بازی تسلط کاملی داشتند و می دانستند چطور باید بازی ما را متوقف کنند.البته همه چیز در دیدار برگشت ممکن است.تفاوت در دو گل است ولی ما می توانیم.

 

لاپورتا: می توانیم بر اینتر غلبه کنیم

به نظر من نباید بهانه ای برای سفرمان بیاوریم. ما تیمی نیستیم که به دنبال بهانه باشیم. اینتر تیم بزرگی است که به خوبی می داند که چطور باید بازی کند.تیمی با پرستیژ؛ هر چند که ما می توانیم نتیجه دیدار رفت را به دست فراموشی بسپاریم. هنوز 90 دقیقه زمان باقی است که در خانه ما برگزار می شود.امیدوارم که گل پدرو به کار ما بیاید.»

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 17:35  توسط محسن  | 

ليگ قهرمانان: اينتر ۳-۱ بارسلونا


تیم اینتر در یک بازی بسیار جذاب و دیدنی توانست حریف خود یعنی بارسلونا را در خانه و در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه فوق العاده ۳-۱ شکست دهد.

به گزارش سایت کانون رسمی هواداران اینترمیلان در ایران ـتیم اینتر تقریبا نیمی از کار خود را برای صعود یه فینال لیگ قهرمانان را انجام داد.

در این بازی تیم اینتر بازی را خوب شروع نکرد و اولین گل را هم دریافت کرد.تیم اینتر چند دقیقه ابتدایی بازی را به دست بارسلونا داده بود و خوب بازی را دنبال نمی کرد تا اینکه در دقیقه ۱۹ از روی نفوذ بازیکن سابق خود یعنی مکسول و رو به بیرون او به پدرو دروازه خود را باز شده دید تا همه فکر کنند بارسلونا صعود خود را راحت کرده است.

این گل نه تنها باعث شد اینتر بهتر بازی کند بلکه باعث پیروزی پر گل این تیم  شد و تیم اینتر در دقیقه ۳۰ توانست اولین گل خود را توسط اسنایدر به ثمر برساند.

این گل با حرکت اتوئو از سمت راست شروع شد اتوئو پاسی عرضی برای میلیتو فرستاد میلیتو هم توپ را دریافت کرد و با سری بالا توپ را به اسنایدر که کسی او را مهار نکرده بود پاس داد و اسنایدر هم بدون معطلی توپ را به طرف دروازه شکلیک کرد و دور از دستان والدز این توپ تبدیل به گل شد.

در ادامه هیچ کدام از دو تیم به گلی دست نیافتند تا نیمه اول با تساوی به رختکن بروند.

در آغاز نیمه دوم اینتر بر خلاف نیمه اول بازی را خیلی خوب آغاز کرد و توانست درست سه دقیقه بعد از شروع بازی گل برتری خود را توسط مایکون به ثمر برساند.

در دقیقه ۶۱ بود که اینتر از روی یک ضد حمله سریع صاحب موقعیت شد و توانست توسط میلیتو به گل سوم خود دست یابد تا اینتر با نتیجه سه بر یک بازی را پشت سر بگذارد و راه را برای صعود خود به فینال راحت تر کند.

تیم اینتر در بازی برگشت از استانکوویچ و تیم بارسلونا از حضور پویول بی بهره خواهند بود.

دور برگشت در روز چهارشنبه هفته آینده و در ورزشگاه نیوکمپ برگزار خواهد شد که تیم اینتر حتی با شکست با اختلاف یک گل هم صعود خواهد کرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 17:13  توسط محسن  | 

گزارش لحظه به لحظه بازی


 Javier Zanetti and Carles Puyol


Pedro goes in on Pandev... and again the Macedonian goes down. Free-kick to Inter.

Maxwell gets to the left by-line and pulls back for Pedro to slot home from 15 yards. INTER 0-1 BARCELONA.

Another good chance for the Nerazzurri. Milito receives Pandev's short pass in the area but Valdes narrows the angle and the Argentine's shot finishes wide of the far post.

Eto'o crosses to Milito and the Argentine passes to the unmarked Wesley Sneijder who crashes past Valdes for the equaliser. INTER 1-1 BARCELONA.

Goal! Sneijder equalises for Inter!

Maicon meets Milito's cross in the area and tucks past Valdes and into the far corner. The crowd goes mad.

Maicon celebrates

Benquerença books Puyol for a tactical foul on Milito

Diego Milito gets on the end of Sneijder's headed assist from Eto'o's cross and heads home from close range. INTER 3-1 BARCELONA.

Stankovic is booked for foul play. He will miss the return leg.
45+4
 
Full time, and a big roar rings around the Giuseppe Meazza as Inter complete a famous 3-1 victory over European champions Barcelona.
45+2
 
Inter counter-attack and Balotelli rifles a shot wide of the target.
45+2
 
Julio Cesar saves Pedro's overhead kick as the visitors continue their search for a second goal.
45
 
Four minutes of stoppage time.
42
 
Lucio makes a last-gasp clearance at the near post to deny Piquè with Julio Cesar beaten.
39
 
Sneijder loses control of the ball in the Barcelona area with Balotelli lurking in space. It could have been a fourth.
38
 
Dani Alves is booked for diving over Sneijder in our area.
37
 
Stankovic is booked for a foul on Piquè. He will miss the return leg.
36
 
Benquerença blows for a foul by Samuel as Sneijder whips in a right-wing free kick.
35
 
Julio Cesar saves Keita's long-range shot. There's no way through for the Blaugrana.
35
 
Lucio blocks and clears Abidal's thunderous left-wing cross.
34
 
Julio Cesar makes a diving save from Messi's curling free kick.
33
 
Xavi goes down under a challenge from Thiago Motta. Free kick to Barcelona about 25 yards from goal.
32
 
Samuel blocks Pedro's goalbound effort.
30
 
Inter make their last change. Mario Balotelli comes on for Diego Milito, who is struggling with cramp.
28
 
Maicon is replaced by Cristian Chivu.
27
 
Maicon is stretchered off.
26
 
Play interrupted as Maicon receives medical attention after a collision with Messi.
25
 
Zanetti makes a headed clearance from Abidal's left-wing cross.
23
 
Keita is booked for a harsh challenge on Eto'o.
22
 
Valdes beats Milito to Stankovic's flicked headed pass into the Barça box.
20
 
Stankovic races through to meet Eto'o's pass but Valdes smothers the ball to deny the Serbian.
20
 
Abidal sends in a dangerous cross from the left but there's no team-mate on hand in the six-yard box.
19
 
Pedro's deflected cross from the right is saved by Julio Cesar.
17
 
Josep Guardiola brings on Eric Abidal for Zlatan Ibrahimovic.
16
 
GOOOAAAAALLLLL!!!! Diego Milito gets on the end of Sneijder's headed assist from Eto'o's cross and heads home from close range. INTER 3-1 BARCELONA.
15
 
Piquè is booked for a terrible challenge on Thiago Motta.
15
 
Ibrahimovic is flagged for offside as he fires a low shot at Julio Cesar.
12
 
Messi tries to weave his way past Zanetti but the Inter captain shows all his experience and gets a foot in to dispossess his compatriot.
11
 
Mourinho makes his first change. Dejan Stankovic replaces Goran Pandev.
11
 
Puyol blocks a cross from Milito and then tackles Eto'o as Inter look for openings down the right.
10
 
Miraculous save by Julio Cesar. At point-blank range he keeps out Busquet's strong header.
8
 
Julio Cesar parries a tricky shot from Messi - his first effort of the game.
6
 
Puyol is yellow-carded for a last-man tactical foul on Milito. The Barcelona captain will automatically miss next Wednesday's return leg at the Camp Nou.
3
 
GOALLLLLL!!!!!!!! Maicon meets Milito's cross in the area and holds off a challenge from Keita before tucking past Valdes and into the far corner. The crowd goes mad. INTER 2-1 BARCELONA.
3
 
Milito goes through on goal from Thiago Motta's pass and sees his shot saved by Valdes but the flag goes up for offside.
1
 
Attacking start to the second half by Inter. Sneijder, Eto'o and Milito combine down the right and the latter sends in a cross for Pandev, who appears to be shoved off the ball in the area.
1
 
Barça get the second half under way.
2nd half
45+1
 
It's 1-1 at the break. Pedro gave Barcelona the lead on 19 minutes but Inter rallied and equalised through Sneijder on the half hour.
45+1
 
Busquets is booked for diving.
45+1
 
Massive tackle by Samuel on Messi.
45
 
One minute of added time.
43
 
Wesley's wicked strike takes a deflection off the wall and goes behind for a corner. Xavi makes a hooked clearance from Sneijder's cross.
42
 
Keita fouls Maicon and it's a free kick to Inter right in Wesley Sneijder territory.
42
 
Dani Alves wins a duel with Pandev in his own area but can't stop the ball from going out for a corner. Sneijder's cross from the flag is punched away by Valdes.
38
 
Lucio makes an acrobatic clearance from Dani Alves.
37
 
Maicon's cross is headed away by Piquè.
36
 
Ibrahimovic fouls Lucio as the two giants tussle in the Inter box.
33
 
Cambiasso looks for Pandev in the box but Valdes intercepts.
32
 
Valdes makes a punched clearance from Sneijder's inswinging left-wing free kick.
30
 
GOAL!!!!!!!! Eto'o crosses to Milito and the Argentine passes to the unmarked Wesley Sneijder who crashes past Valdes for the equaliser. INTER 1-1 BARCELONA.
27
 
Another good chance for the Nerazzurri. Milito receives Pandev's short pass in the area but Valdes narrows the angle and the Argentine's shot finishes wide of the far post.
27
 
Maicon looks for Milito with a long ball upfield but Valdes is there again.
26
 
Valdes beats Eto'o to Cambiasso's lofted long-range pass into the Blaugrana box.
24
 
Brilliant defending by Zanetti. The Inter captain makes up ground on Pedro and gets in a crucial tackle to deny the Barça forward a clear chance from Ibrahimovic's low through ball.
22
 
Free kick to Inter out on the left wing after a Dani Alves foul on Sneijder. The Dutchman crosses to Lucio at the far post but the Brazilian defender is flagged for offside as he heads wide.
19
 
GOAL. Maxwell runs past Cambiasso down the left and gets to the by-line before pulling back for Pedro to slot home from 15 yards. INTER 0-1 BARCELONA.
18
 
Double chance for Inter. Eto'o makes space for a shot and tests Valdes with a low 20-yarder. Milito is first to the loose ball but his follow-up is wide.
16
 
Xavi floats a cross down the middle to Ibrahimovic in the box but the Barcelona number 9 fails to direct a header on target.
12
 
Samuel Eto'o is booked for kicking the ball away after the linesman flags for a foul by the Cameroonian on Keita.
10
 
Milito is flagged offside as he races on to Eto'o's through ball, but The Prince was onside when he started his run.
7
 
The Blaugrana come straight back at Inter and Keita unleashes a fierce 25-yard shot. It's wide of Julio Cesar's left-hand post.
6
 
Pandev sends in a deep cross from the left channel. Barcelona make the clearance.
5
 
Xavi floats a right-wing cross over to Pedro on the far side. Lucio intercepts but Julio Cesar can't prevent the ball from going out for a corner.
3
 
The crowd roars as Cambiasso wins the ball off Messi and launches a counter-attack. Diego Milito runs down the left and gets a cross in. Barcelona clear.
2
 
Ex-Inter defender Maxwell looks for Ibrahimovic in the six-yard box with a whipped cross from the left. The Swede can't get a shot on target.
2
 
Walter Samuel shows Ibrahmovic who's boss with a crunching tackle on his former team-mate.
1
 
Off we go at the Meazza as Inter kick off. FORZA NERAZZURRI!!!!
1
 
The teams come out on to the pitch accompanied by 22 Romany children, who are currently residing at the Casa della Carità in Milan after their camp was dismantled. UEFA welcomed Inter's request with UCL sponsor Mastercard also embracing the initiative.
1
 
Barcelona: 1 Valdes; 2 Dani Alves, 3 Piquè, 5 Puyol, 19 Maxwell; 6 Xavi, 16 Busquets; 17 Pedro, 10 Messi, 15 Keita; 9 Ibrahimovic.
Subs: 13 Pinto, 4 Marquez, 11 Bojan, 14 Henry, 18 G.Milito, 22 Abidal, 24 Tourè.
1
 
All doubts are now dispelled. The Portuguese has opted for 4-2-3-1 and the same starters who beat Juventus 2-0 last Friday.
Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 19 Cambiasso, 8 Thiago Motta; 27 Pandev, 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 D.Milito.
Subs: 21 Orlandoni, 2 Cordoba, 5 Stankovic, 11 Muntari, 23 Materazzi, 26 Chivu, 45 Balotelli.
1
 
José Mourinho has been keeping his cards close to his chest and there has been all sorts of speculation in the Italian press as to his starting eleven to face the Blaugrana. 4-1-4-1? 4-2-3-1? 4-3-1-2?
1
 
A quick look at the stats for some encouraging news: we're undefeated at home in the Champions League this season; we haven't lost at the Meazza since November 2008; we have kept five clean sheets in our last five games; and we have lost just one of our 17 home matches against Spanish opposition.
1
 
Tonight's clash of the titans is a sell-out with 80,018 fans in attendance. That adds up to record gate receipts for the club after February's last 16 visit of Chelsea. Millions more all over the globe will be following the game live on TV, radio and via the Internet.
1
 
Welcome to the Stadio Giuseppe Meazza in Milan's San Siro district for live text coverage of our mouthwatering Champions League semi-final first-leg encounter with Barcelona.
1st half
+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 2:5  توسط محسن  | 

جدول لالیگای اسپانیا


 

لاليگاي اسپانيا
تيم بازيها امتياز
1 والنسيا 6 16
2 ويارئال 6 15
3 رئال مادريد 6 14
4 بارسلونا 6 13
5 سويا 6 11
6 ختافه 6 10
7 آتلتيكومادريد 6 10
8 اسپانيول 6 9
9 مايوركا 6 8
10 مالاگا 6 7
11 بيلبائو 6 7
12 هرکولس 6 7
13 رئال سوسيداد 6 7
14 آلمريا 6 6
15 اوساسونا 6 5
16 گيخون 6 5
17 لوانته 6 5
18 ريسينگ 6 4
19 ساراگوسا 6 3
20 لاكرونيا 6 3

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 1:44  توسط محسن  | 

مطالب قدیمی‌تر